אודות חברת כפיר מנעולים

כפיר מנעולים הינה אחת מחברות המובילות בתחום המנעולנות. במסגרת שירותיו הרבים פועל כפיר תחת האישורים הנדרשים בחוק וממשטרת ישראל, זאת על מנת לספק שירות רחב הכולל בין היתר שחזור מפתחות, שכפול מפתחות, תיקון כרטיסי רכבים, תיקון שלטי רכבים, שירותי חשמל לרכב ועוד.

במסגרתו של כפיר מנעולים קיימים אנשי מקצוע, ובראשם כפיר עצמו, אשר עברו את ההכשרה הנדרשת למנעולנות מאחד מהמוסדות המוכרים הקיימים בישראל. בנוסף לדרישה המקצועית והרשמית לעיסוק בתחום המנעולנות הרחב, רואה כפיר במסגרתו את עיסוקו כמקור לביטוי גבוהה של ערכים, יושרה ואתיקה מקצועית. היכולות אליהם נחשפים מנעולנים רבים יש ובהם עלולים להוות טריגר לכדי פעילות פלילית. מעבר ליכולות המקצועיות רואים בכפיר מנעולים חשיבות גדולה לאופי האנשים הנותנים שירותים במסגרתם.

זמינותו של כפיר מנעולים הינה סביב השעון. בתחום זה נדרשת כמובן זמינות גם בשעות הפחות סטנדרטיות בעבור רבים המוצאים עצמם בסיטואציה בה נדרש מנעולן. בכפיר מנעולים רואים בזמינות זו אחת מהמפתחות החשובים בהענקת השירות לכלל הלקוחות.

יתרון בולט נוסף אודות זמינותו של כפיר מנעולים הוא בכך שממוקם הוא בעיר תל אביב. זו מהווה את המטרופולין הרחב והמרכזי ביותר הקיים כיום בישראל.

מנעולן בתל אביב, דוגמת כפיר מנעולים, נהנה באופן טבעי מפוטנציאל לקוחות רחב יותר והם עצמם נהנים מזמינות מיידית של מנעולן הקיים בתל אביב ובאזור גוש דן עצמו.

מעבר לפעילות רבה בתחום בעיר עצמה, מעניק כפיר מנעולים שירותים רבים גם למעגלים הקרובים לתל אביב. רבים מלקוחותיו הם אלו הממוקמים בקרבה לתל אביב עצמה דוגמת בת ים, חולון, רמת גן ועוד. לקוחותיו המרוצים של כפיר מנעולים נהנים גם משירותיו גם במעגלים הרחוקים של אזור השרון והשפלה. זאת, כאמור, בזכות מיקומו המרכזי ואופן עבודתו אשר סוחף אחריו לקוחות רבים הן מתל אביב עצמה והן מהערים הרבות הסובבות אותה.

מעבר לשירותי המנעולנות הניתנים מכפיר מנעולים, ניתן אף ליהנות משירותי קצה נוספים של אנשי מקצוע מתחום הרכב. תחום אשר משתנה ומתקדם תדיר עם טכנולוגיות נעילה חדשות.

טכנולוגיות אותם מכירים בכפיר מנעולים מקרוב. במסגרת שירותי הקצה מעניק כפיר מנעולים שירות תיקוני חשמל ברכב, מכירה של מצברים, תיקון כרטיסי רכבי, שכפול מפתחות לרכבים פרטיים, אופנועים, קטנועים ומשאיות, שחזורי מפתחות ועוד.